Jeskyně zvou na mikulášský program. Děti se setkají s čerty, anděly i Mikulášem ve Výpustku nebo v Mladečských jeskyních

Jeskyně Výpustek a Mladečské jeskyně připravují na víkend 2.-3. prosince a úterý 5. prosince speciální dětský program s návštěvou Mikuláše. Chybět nebudou ani čerti a andělé.

Čtrnáctý ročník oblíbené akce Ďábelský Výpustek se uskuteční 2. a 3. prosince 2023

Letošní téma představení:  Mikuláš má tentokrát se sháněním dárků pořádné fofry. Postrádá totiž svého důležitého pomocníka, anděla Dáriuse. Současně paní učitelka ze Křtin nalezne při sběru dříví u jeskyně Výpustek chlapce, který si nic nepamatuje. Učitelka se dovtípí, že jde ztraceného synka loupežníků, kteří jeskyni obývají a rozhodne se ho odvést nazpět do jeskyně k jeho bandě. Jak to celé dopadne doopravdy a kdo se z loupežnického synka vyklube se dozvíte na samém konci jeskyně Výpustek, která překvapivě nekončí peklem…

První prohlídka začíná v sobotu i v neděli vždy v 10:00 a dále každou celou hodinu až do 17:00. Nejde o klasickou prohlídku celé trasy jeskyně, ale o zábavný program určený dětem i rodičům (po tyto dva dny se ve Výpustku nekonají klasické prohlídky).

Každé dítě od „Nebeské kanceláře” dostane „certifikát hodného dítěte“ a mikulášský ozdobený perníček. Můžete také přinést vlastní balíček s dárkem pro dítě, který mu Mikuláš předá. Dárky se odevzdávají nejméně 20 minut před začátkem představení v „nebeské kanceláři“ vedle pokladny jeskyně. Předprodej vstupenek probíhá na webu Správy jeskyní České republiky.

Do Mladečských jeskyní zavítá Mikuláš 5. prosince 2023

Pokud máte doma zlobivce či naopak hodné děti, stavte se do Mladečských jeskyní 5. prosince 2023 od 17:00. Kapacita je omezena (peklo už tak trochu praská ve švech), proto je nutná telefonická rezervace na čísle 730 574 627. Rodiče přinesou čertům seznam hříchů svých dětí a andělům balíčky s odměnou.

Autor: red Zdroj a foto: Jeskyně Výpustek, Mladečské jeskyně

Související články

Přečtěte si  Sváteční kouzlo na kolejích. Mikuláš a jeho družina přijede vlakem do moravských měst

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*