Relaxační zóna na náměstí v Kroměříži nabídne pohodové posezení i koncerty

Relaxační zóna nabízí osvěžení, koncerty nebo také wi-fi

Jednou z letních atrakcí Kroměříže je také relaxační zóna na Velkém náměstí. Má rozlohu 200 metrů čtverečních je vybavena sedačkami, stolky, lehátky, slunečníky, ale i mobilní zelení, herním koutkem či wi-fi připojením.

Program relaxační zóny na Velkém náměstí doplní další čtyři živé koncerty. Nahradí původně plánované filmové projekce světoznámých kapel, na které se nepodařilo dojednat autorská práva. „Proto jsme museli od tohoto záměru upustit a program jsme doplnili o zajímavé živé koncerty,“ uvedla Marcela Nehodová z radničního odboru kultury a cestovního ruchu.

V pátek 5. července vystoupí Trojlístek (J. Dolník, J. Navrátil, M. Sládek) a 19. července kapela Luji. Interpreta na sobotu 10. srpna radnice doplní později. Město otevřelo relaxační zónu 19. června. Letos už potřetí nabízí příjemný odpočinek, zastíněné posezení, dobré občerstvení, ale také téměř každodenní program pro děti i dospělé. Cílem tohoto projektu je oživit historické centrum a zpříjemnit místním i turistům pobyt ve městě.

V provozu bude zóna až do konce srpna, otevřeno je denně od 11:00 do 22:00.

Program v zóně je zdarma, veškeré informace a aktualizace lidé najdou na webu www.kromeriz.eu.

Autor: red Foto: mesto-kromeriz.cz

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*