Policisté zasahovali v brněnské zoo. Polonahá zdrogovaná žena se tam ukrývala před útokem slimáků

Dvě hlídky městské policie vyjížděly v sobotu večer do brněnské zoologické zahrady. Dle svědka se z blíže neurčených prostor údajně ozýval hysterický křik ženy. 

Hlídky kontaktovaly ostrahu a vydaly se směrem, odkud se linul řev. Když dorazily k expozici lemura a jaguarindi, uviděly na střeše budovy ženu. Pouze v tričku a neobutá rozrušeně pobíhala po střeše, volala o pomoc a bylo zřejmé, že je ve špatném psychickém stavu. Jednomu ze strážníků se podařilo třicetiletou ženu z Opavska odvést ze střechy a doprovodit ji do bezpečného prostoru za budovou.

I tady se žena chovala agresivně, její pohyby byly těkavé, nepředvídatelné, zvedala nohy ze země a kopala kolem sebe. Přitom neustále křičela, že jsou všude slimáci, kteří jí lezou po vlasech. Dokonce si svlékla tričko, byla totiž přesvědčená, že je má i na těle. Strážníci ji zabalili do jednorázové přikrývky. Aby zabránili jejímu zranění, museli jí nasadit pouta. Poté zjistili, že žena je pod vlivem alkoholu. Nadýchala 2,14 promile. Vpichy na obou horních končetinách naznačovaly i užívání některých jiných návykových látek. Zdravotníci, kteří třicátnici vyšetřili, ji převezli na záchytku k detoxikaci. Porušení zákona o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek strážníci oznámili správnímu orgánu.

Autor: red Zdroj: Městská policie Brno Foto: Zoo Brno

Doporučujeme


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*